Veselé obrázky

V lampárně možno podat stížnost na jiného člověka, na firmu, na úřad, na politickou stranu, na sousedovo zvíře, na milence své ženy, na vlastní ženu, na cizí ženu, na počasí, na vládu, na daně, na Láďu, na admina a na fůru jiných věcí.

Lampárnu též možno využít k pokládání dotazů filosofických, metafyzických, alchymistických, astrologických či běžnému zařazení se vyhýbajících.
Odpovědět
Uživatelský avatar
eMZet
Příspěvky: 133
Registrován: 24 úno 2013, 15:02

Re: Veselé obrázky

Příspěvek od eMZet »

pgerla píše: Na můj dotaz ohledně 2D ultrazvuku to "zkusil" jen eMzet, ...
Ak mozem opravit ja som to nebol, bol to ezowiki.
Uživatelský avatar
fulda
Příspěvky: 1359
Registrován: 04 led 2016, 17:18

Re: Veselé obrázky

Příspěvek od fulda »

pgerla píše:Kdyby vycházel déle, ubylo by dotazů amatérů "jak vypnu bootloader" a nestavěly by se efektní mávátka na větráku.
Někdy je dobré připustit, že existují lidé s jiným intelektuálním vybavením a/nebo s jinými zájmy než mám já sám.
Pro mne je například celá hra s elektronikou, procesorama a arduinama docela hezké hobby. Je to na hony vzdáleno mojí profesionální práci a dělám to čistě pro potěšení. Pro takové typy lidí jsou pak efektní mávátka na větráku (využívající princip popsaný v roce 1912) velmi žádoucí.
IMHO Jsou také velmi žádoucí pro lidi, kteří s elektronikou začínají koketovat a potřebují nějakou hračku, která bude ve velmi krátkém čase schopná primitivního fungování.
Stejně tak jako stopadesátý dotaz na úpravu bootloaderu. Ten dává najevo, že uživatel pochopil základní kroky, pomalu se přesouvá do vážnějších prací, ale ještě si není úplně jistý vším co a jak funguje.

Podle mého názoru je komunitní svět o tom, že na jednu stranu něco dám (pomohu posunout nějaké začátečníky o jeden schůdek dál) a na druhou stranu něco dostanu (jedna z věcí, které mohu dostat je reakce veřejnosti na můj způsob myšlení).

Pokud pokládám otázky, na které mi nikdo nedokáže odpovědět, pak je možná také chyba v tom, že jsem si vybral komunitu, které má buď jiné zaměření a nebo jinou intelektuální úroveň.
Pokud mám úplnou smůlu, tak jsem se svým zaměřením a úrovní znalostí někde v oblasti které se ve zpravodajství a žurnalistice říká "cat tail" a proto musím hledat v tak velkém rybníce, abych na svém "cat tailu" neseděl sám. (a česká kotlina je opravdu malej rybník, spíš plivátko).
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.
Uživatelský avatar
jrt
Příspěvky: 1921
Registrován: 17 úno 2013, 17:13

Re: Veselé obrázky

Příspěvek od jrt »

pgerla píše:Časopis Robot byl fajn, asi ho pohřbila vysoká cena(? bez 50% reklamy).
Kdyby vycházel déle, ubylo by dotazů amatérů "jak vypnu bootloader" a nestavěly by se efektní mávátka na větráku.
Mohu se, prosím skromně zeptat na dvě věci?
1. kolika články jsi do časopisu Robot Revue přispěl?
2. kde je možno shlédnout tvé konstrukce, které by nenudily?
pgerla píše:Na můj dotaz ohledně 2D ultrazvuku to "zkusil" jen eMzet, foťák/kameru s RAW výstupem jste neporadili. S hradlama jste mě poslaly na VHDL, atd.
Prostě to ber tak, že jsme jen spolek amatérů, který ti nesahá ani po kotníky a který nedočkavě lapá každé slovo velikána...
jrt
pgerla
Příspěvky: 400
Registrován: 11 dub 2013, 00:17

Re: Veselé obrázky

Příspěvek od pgerla »

JRT:
1) ze slohu jsem na ZŠ nosil 4 až 5.
Nepřispěl jsem články, přispíval jsem penězi? Je ti to málo? Mám všechna čísla tak si to vynásob. Z hlavy nevím přes 2000 Kč.

2) nejsem exhibicionista.
Baví mě hledat řešení, takže to co mám jsou jednotlivé moduly. Co by za logaritmický zesilovač u Kubáče daly, nebo u Pecha za Tamaru.

Pokud mě Váš hot dog tail neomrzí uvidíme se na Robotur 2017.

Když omrzí, mrzet Vás to nebude.

ps: začátečník co chce hned přepisovat bootloader ... čeká na slova Velikána, já mu radit nebudu.
DavidO
Příspěvky: 1133
Registrován: 01 kvě 2013, 21:27

Re: Veselé obrázky

Příspěvek od DavidO »

Tohle vůbec nejsou Veselé obrázky.
Co se vrátit zpět k tématu?
Přílohy
morehuman.jpg
Nikoho plánovaně neurážím. Jestli se Vám nelíbí co píšu, tak to nečtěte. A ostatně, třeba za to nemůžu - Researchers believe that dark humor can be a significant symptom of dementia.
Uživatelský avatar
jrt
Příspěvky: 1921
Registrován: 17 úno 2013, 17:13

Re: Veselé obrázky

Příspěvek od jrt »

Don Q.jpg
Beze slov 8-)
jrt
kolbaba71
Příspěvky: 466
Registrován: 12 říj 2013, 17:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Veselé obrázky

Příspěvek od kolbaba71 »

Trochu černého humoru.
V Bratislavě v zahradě u hradu asi testují IP rozvaděče.
Rozvaděč.jpg
Uživatelský avatar
jrt
Příspěvky: 1921
Registrován: 17 úno 2013, 17:13

Re: Veselé obrázky

Příspěvek od jrt »

bear.jpg
jrt
Pirx
Příspěvky: 181
Registrován: 24 úno 2013, 16:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Veselé obrázky

Příspěvek od Pirx »

Medvědi nádhera :-)
Chybí mi tam ještě bipolární medvěd.
Soldering fumes make you stronger!
Uživatelský avatar
Dex
Administrátor
Příspěvky: 1519
Registrován: 16 úno 2013, 14:26

Re: Veselé obrázky

Příspěvek od Dex »

Takhle by se mohl učit Ohmův zákon :-)
ohm.jpg
ohm.jpg (24.2 KiB) Zobrazeno 8070 x
"all your robots are belong to us"
robodoupe.cz
Odpovědět