Veselé obrázky

V lampárně možno podat stížnost na jiného člověka, na firmu, na úřad, na politickou stranu, na sousedovo zvíře, na milence své ženy, na vlastní ženu, na cizí ženu, na počasí, na vládu, na daně, na Láďu, na admina a na fůru jiných věcí.

Lampárnu též možno využít k pokládání dotazů filosofických, metafyzických, alchymistických, astrologických či běžnému zařazení se vyhýbajících.
Odpovědět
DavidO
Příspěvky: 1133
Registrován: 01 kvě 2013, 21:27

Re: Veselé obrázky

Příspěvek od DavidO »

Přelet Merkuru přes Slunce:
Obrázek
Nikoho plánovaně neurážím. Jestli se Vám nelíbí co píšu, tak to nečtěte. A ostatně, třeba za to nemůžu - Researchers believe that dark humor can be a significant symptom of dementia.
DavidO
Příspěvky: 1133
Registrován: 01 kvě 2013, 21:27

Re: Veselé obrázky

Příspěvek od DavidO »

Tomu se myslím říká "doing it the hard way":
univerzalka.jpg
Nikoho plánovaně neurážím. Jestli se Vám nelíbí co píšu, tak to nečtěte. A ostatně, třeba za to nemůžu - Researchers believe that dark humor can be a significant symptom of dementia.
Uživatelský avatar
fulda
Příspěvky: 1359
Registrován: 04 led 2016, 17:18

Re: Veselé obrázky

Příspěvek od fulda »

A já tu mám něco víc robotického - velké průhledné BB-8.
Obrázek


... a to mne navedlo na krásnou hračku BB-8: Video, jdu jí hledat...
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.
Uživatelský avatar
fulda
Příspěvky: 1359
Registrován: 04 led 2016, 17:18

Re: Veselé obrázky

Příspěvek od fulda »

Pro lidi co sedí ve velkých open spacech jeden jednoduchý návod na trochu soukromí.
Obrázek
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.
Uživatelský avatar
jrt
Příspěvky: 1921
Registrován: 17 úno 2013, 17:13

Re: Veselé obrázky

Příspěvek od jrt »

01.jpg
jrt
Uživatelský avatar
fulda
Příspěvky: 1359
Registrován: 04 led 2016, 17:18

Re: Veselé obrázky

Příspěvek od fulda »

Dnes tu máme jednu bezpečnostní novinku od FBI.
Snad jí nepokazí to, že na ní upozorňuje kvalitní český bulvár:
Zavirované mohou být už i USB nabíječky
Obrázek


Tak se trochu snažím pochopit, co tím chtěl básník říci?
To co obsahuje dodaná fotografie od FBI trochu připomíná malý odkopek z mého stolu - tu Arduino, tam modem SIM800, vedle toho bluetooth nevalné kvality a tak.
Jsem ochoten připustit, že ta soustava se snaží vyhledat bluetooth klávesnice a sledovat jejich komunikaci s hostem, ale to je tak všechno, čeho je to schopné. Takže já bych to nazval úplně běžnou amatérskou štěnicí, kterou vyvede z míry i to nejpitomější kryptování komunikace. Je smutné, že ty nejlevnější klávesnice s s blbostma jako kryptování nezabývají, ale pokud si alespoň trochu vážím svých dat, tak snad nepoužívám nejlevnější čínskou klávesnici o které si myslím, že odesílá ta data sama od sebe.

Přiznám se, že jsem se těšil, že ta nabíječka bude schopná podstrčit nějaký zábavný USB virus do zařízení, které se chce nabíjet ale tohle je celkem nuda.
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.
Milops3
Příspěvky: 51
Registrován: 09 kvě 2013, 20:51

Re: Veselé obrázky

Příspěvek od Milops3 »

tohle je celkem nuda
proc ? kdyz cena bude do cca 150Kc tak je to dobra koupe , tohle vsechno hned za 150 nekoupis
Uživatelský avatar
fulda
Příspěvky: 1359
Registrován: 04 led 2016, 17:18

Re: Veselé obrázky

Příspěvek od fulda »

Milops3 píše:
tohle je celkem nuda
proc ? kdyz cena bude do cca 150Kc tak je to dobra koupe , tohle vsechno hned za 150 nekoupis
:mrgreen: To je pravda, takže jako levný zdroj na SIM800 se to opravdu hodí. Nevíte, kde se prodávají?
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.
Uživatelský avatar
jrt
Příspěvky: 1921
Registrován: 17 úno 2013, 17:13

Re: Veselé obrázky

Příspěvek od jrt »

Říká ajťák v hospodě: „Přítelkyně mi řekla, že byla moc zlobivá holka a ať jí pořádně potrestám. Tak jsem ji nainstaloval Windows 10.“ :D
jrt
Uživatelský avatar
jrt
Příspěvky: 1921
Registrován: 17 úno 2013, 17:13

Re: Veselé obrázky

Příspěvek od jrt »

kolo.jpg
jrt
Odpovědět