Veselé obrázky

V lampárně možno podat stížnost na jiného člověka, na firmu, na úřad, na politickou stranu, na sousedovo zvíře, na milence své ženy, na vlastní ženu, na cizí ženu, na počasí, na vládu, na daně, na Láďu, na admina a na fůru jiných věcí.

Lampárnu též možno využít k pokládání dotazů filosofických, metafyzických, alchymistických, astrologických či běžnému zařazení se vyhýbajících.
Odpovědět
DavidO
Příspěvky: 1133
Registrován: 01 kvě 2013, 21:27

Re: Veselé obrázky

Příspěvek od DavidO »

Konečně pořádné využití dronů :lol:
Nikoho plánovaně neurážím. Jestli se Vám nelíbí co píšu, tak to nečtěte. A ostatně, třeba za to nemůžu - Researchers believe that dark humor can be a significant symptom of dementia.
Uživatelský avatar
fulda
Příspěvky: 1359
Registrován: 04 led 2016, 17:18

Re: Veselé obrázky

Příspěvek od fulda »

DavidO píše: 20 črc 2018, 09:06 Konečně pořádné využití dronů :lol:
Nastřelovač lentilek potřebuji :)
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.
Uživatelský avatar
jrt
Příspěvky: 1921
Registrován: 17 úno 2013, 17:13

Re: Veselé obrázky

Příspěvek od jrt »

ghosts.jpg
jrt
DavidO
Příspěvky: 1133
Registrován: 01 kvě 2013, 21:27

Re: Veselé obrázky

Příspěvek od DavidO »

request-1.png
Nikoho plánovaně neurážím. Jestli se Vám nelíbí co píšu, tak to nečtěte. A ostatně, třeba za to nemůžu - Researchers believe that dark humor can be a significant symptom of dementia.
Uživatelský avatar
fulda
Příspěvky: 1359
Registrován: 04 led 2016, 17:18

Re: Veselé obrázky

Příspěvek od fulda »

...
Přílohy
captcha_for_programmers.jpg
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.
DavidO
Příspěvky: 1133
Registrován: 01 kvě 2013, 21:27

Re: Veselé obrázky

Příspěvek od DavidO »

Bacha na ty hice, radši buďte ve stínu, ať se nestane neštěstí...
Obrázek
Naposledy upravil(a) DavidO dne 12 srp 2018, 11:30, celkem upraveno 1 x.
Nikoho plánovaně neurážím. Jestli se Vám nelíbí co píšu, tak to nečtěte. A ostatně, třeba za to nemůžu - Researchers believe that dark humor can be a significant symptom of dementia.
Uživatelský avatar
jrt
Příspěvky: 1921
Registrován: 17 úno 2013, 17:13

Re: Veselé obrázky

Příspěvek od jrt »

Volám ti, jen abych ti řekl, že jsi to nejlepší, co mě v životě potkalo, a že tě moc miluji.“
„Pane, dovolal jste se do pivovaru.“
„Ano, já vím.“
jrt
Uživatelský avatar
fulda
Příspěvky: 1359
Registrován: 04 led 2016, 17:18

Re: Veselé obrázky

Příspěvek od fulda »

...
Přílohy
gdpr.jpg
cloud.jpg
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.
Uživatelský avatar
fulda
Příspěvky: 1359
Registrován: 04 led 2016, 17:18

Re: Veselé obrázky

Příspěvek od fulda »

...
Přílohy
stipacka_na_drevo.jpg
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.
Uživatelský avatar
jrt
Příspěvky: 1921
Registrován: 17 úno 2013, 17:13

Re: Veselé obrázky

Příspěvek od jrt »

To už tu dlouho nebylo:
===
PROSÍM ODPOVĚDNOU NABÍDKU.
Vážně
Dobrý den Vím, že tato zpráva bude vypadat divně, překvapivý a zřejmě neuvěřitelné pro vás, ale je to realita. Chci vám darovat peníze. Kontaktuji vás Boží vůlí. Mé jméno je Ms.Amilisa Dadi Jsem Němka specializující se na těžbě zlata a diamantů v Africe. Ale teď jsem velmi rakovina z rakoviny. Můj manžel zemře při nehodě před dvěma lety s našimi dvěma dětmi, mě opouští jen s tím, kým je pouhých 9 let, a teď mám rakovinu jícnu To poškozených téměř všechny buňky v mém systému a budu brzy zemře Podle mých doktorů.
Moje největší obava je nyní můj jediný zbývající vnuk, který neví nic o prep živé a mít nikoho, kdo by se postaral o něj poté, co jsem zemřel, protože jsem a můj manžel nemají rodinu, jsme vyrostl v sirotčinci a byl ženatý v sirotčinci. Kdyby můj syn bude brzy o samotě v poušti života, a já chci, aby Mám předmět sirotčince, kde jsem a můj manžel vyrostl, Chci, aby můj syn ton vyrůstat v rodinném způsobem. Prosím, pokud můžete být spolehliví a upřímní, abyste přijali můj skromný návrh; Mám (10,5 miliony EUR) v pevném vkladového účtu, budu nařídit bance převést peníze na svůj účet ve vaší zemi.
Okamžitě a pak si vzít svou zemi a zvednout ji jako vlastní. Prosím, odpovězte co nejrychleji.
Tohle není hračka.
Bůh vám žehnej.
Paní Amilisa Dadiová

===
Tak mne tento smutný příběh rozplakal, že jsem musel sušit klávesnici :D
jrt
Odpovědět