Veselé obrázky

V lampárně možno podat stížnost na jiného člověka, na firmu, na úřad, na politickou stranu, na sousedovo zvíře, na milence své ženy, na vlastní ženu, na cizí ženu, na počasí, na vládu, na daně, na Láďu, na admina a na fůru jiných věcí.

Lampárnu též možno využít k pokládání dotazů filosofických, metafyzických, alchymistických, astrologických či běžnému zařazení se vyhýbajících.
Odpovědět
Uživatelský avatar
fulda
Příspěvky: 1359
Registrován: 04 led 2016, 17:18

Re: Veselé obrázky

Příspěvek od fulda »

jrt píše: 22 srp 2018, 13:42 Tak mne tento smutný příběh rozplakal, že jsem musel sušit klávesnici :D
Takže profily už nebudou hliníkové, ale zlaté a diamantové?

.... se ti směju a přitom mi píše Rita, taky to má těžké:
Rita Williams <ritawill41@yahoo.co.jp> píše:ajdrahší v Kristovi,


Som paní Rita Williamsová, oženil som sa s pánom Davidom Williamsom už 19 rokov bez dieťaťa a môj manžel zomrel v roku 2007. Skontaktujem sa s vami, aby ste poznali moju túžbu darovať sumu 6.500.000 dolárov, ktorú som zdedil môj neskorý manžel na charitu, v súčasnosti je fond stále v banke. Nedávno mi povedal, že mám vážnu chorobu, ktorá je problémom s rakovinou a nebudem trvať ďalšie dva mesiace.
Chcem človeka, ktorý použije tento fond na detské domovy, školy, cirkvi, vdovy a šíri slovo Božie vo svojej krajine.
Odpovedzte mi na viac informácií a tiež mi pošlite nasledujúce informácie, ako je uvedené nižšie.
Tvoje celé meno ..........
Adresa ...........
Vek ...............
povolanie ........
Fotka ...............
Zostaňte požehnaní
Tvoja sestra v Kristu

Pani Rita Williamsová
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.
DavidO
Příspěvky: 1133
Registrován: 01 kvě 2013, 21:27

Re: Veselé obrázky

Příspěvek od DavidO »

Mě zas napsala srdceryvný dopis vdova bývalé náměstkyně obrany:
Můj drahý příteli,

Zdravím vás a vaši rodinu od svého upřímného srdce. Při hledání spolehlivého a boha strachu člověka a po náročných snahách prostřednictvím internetového vyhledávání, které jsem udělal na mé nemocné posteli, dostal jsem váš kontakt. V současné době jsem v nemocnici, kde podstupuji léčbu rakoviny jícnu. Před několika dny mi doktor řekl, že nebudu žít až 30 dní.

Jsem paní Monika Derefaka, vdova pozdě plukovníkovi Andrea Derefakě, bývalé náměstkyně obrany při Beninském velvyslanectví v Rusku. Můj manžel byli zabiti ti, kteří záviděli jeho postavení ve stejné kanceláři. Před smrtí se slíbil, že bude využívat své bohatství pro sirotčince a bude méně privilegovaný. Proto jsem požádal členy mé rodiny Pomozte mi při dávání milosrdenství těm organizacím, které se starají o syrské uprchlíky v libanonském městě; Oklamali mě. Proto jim už nevěřím.

Konečně je zde složena 1,2 milionu eur, kterou můj pozdní manžel uložil v bance v Beninu. Když jsem se seznámil s mým současným stavem, rozhodl jsem se darovat tyto peníze jednotlivci, který to využije způsobem, jakým sem směřuji. Budete mít 20% peněz pro sebe, zatímco zbývající zůstatek použijete pro méně privilegované lidi ve vaší zemi, a to naplnění poslední žádosti mého manžela.

Nepotřebuji žádnou telefonickou komunikaci kvůli svému zdraví a kvůli pravidelné přítomnosti příbuzných mého manžela v nemocnici. Nechci, aby o této zprávě věděli.

Potřebuji vaši upřímnost a důvěru. Jakékoli zpoždění ve vaší odpovědi mi poskytne prostor pro získání dalšího jednotlivce pro tentýž účel. Okamžitě mi napište své Kompletní kontaktní údaje: Vaše plná jména, telefonní číslo, věk, povolání a pozici a zemi.

S úctou,
Paní Monika Derefaka
Já už jsem jí skoro odepsal, protože potřebuju sehnat peníze na zaplacení opravy komína elektrárny Trmice (dostal jsem totiž fakturu), ale mezitím jsem byl zaměstnán sháněním koní, takže už asi našla dalšího jednotlivce.

Kunming WW Import & Export Trading Co., Ltd.

Dear Sir/Madam

Due to the requirement of our clients, we ungently need to purchase a batch of horses in youth and health, including 20 show jumpers and 10 dressage horses. That is the reason we write to you here.
If your company can help us and cooperate with us, please contact with me as soon as possible, and inform us the details and the quotation of your products for our selection.

Looking forward to hearing from you soon.

Thanks and best regards

Yours sincerely,
Mr.zhang shaoqi
Nikoho plánovaně neurážím. Jestli se Vám nelíbí co píšu, tak to nečtěte. A ostatně, třeba za to nemůžu - Researchers believe that dark humor can be a significant symptom of dementia.
DavidO
Příspěvky: 1133
Registrován: 01 kvě 2013, 21:27

Re: Veselé obrázky

Příspěvek od DavidO »

Že bysme se zas vrátili k obrázkům, co vy na to ;-)

Takhle to dopadne, když se montéři vožerou, na plánech viděj všechno dvakrát. Anebo že by se vožrali a zapomněli, že tam už jeden trup dali?

Obrázek
Je to Stratolaunch ze dvou 747, prý na vožení dříví do lesa a raket do vesmíru, i když taky je možný, že kluci prostě viděli film Let Fénixe a chtěli si to sami zkusit, ale naopak.
Nikoho plánovaně neurážím. Jestli se Vám nelíbí co píšu, tak to nečtěte. A ostatně, třeba za to nemůžu - Researchers believe that dark humor can be a significant symptom of dementia.
Uživatelský avatar
Dex
Administrátor
Příspěvky: 1519
Registrován: 16 úno 2013, 14:26

Re: Veselé obrázky

Příspěvek od Dex »

Pěknej macek to je ;)

Docela by mne zajímalo, jestli sedí posádky v obou kokpitech nebo jenom jedna v jednom. Ovšem vždycky je to tak nějak mimo osu, to musí být docela divočina se s tím strefovat na dráhu :D
"all your robots are belong to us"
robodoupe.cz
Uživatelský avatar
fulda
Příspěvky: 1359
Registrován: 04 led 2016, 17:18

Re: Veselé obrázky

Příspěvek od fulda »

Hlavní pilot je jasně uprostřed, podvěšený pod křídlem:
Obrázek
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.
Uživatelský avatar
Dex
Administrátor
Příspěvky: 1519
Registrován: 16 úno 2013, 14:26

Re: Veselé obrázky

Příspěvek od Dex »

To néé, tam bude ta raketa, kterou to bude vynášet ;)
"all your robots are belong to us"
robodoupe.cz
Uživatelský avatar
fulda
Příspěvky: 1359
Registrován: 04 led 2016, 17:18

Re: Veselé obrázky

Příspěvek od fulda »

To je právě přednost této lehké konstrukce - podvěs se snadno přehákne pod raketu a jede se dál.
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.
Pirx
Příspěvky: 181
Registrován: 24 úno 2013, 16:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Veselé obrázky

Příspěvek od Pirx »

Dex píše: 29 srp 2018, 20:59 Pěknej macek to je ;)

Docela by mne zajímalo, jestli sedí posádky v obou kokpitech nebo jenom jedna v jednom. Ovšem vždycky je to tak nějak mimo osu, to musí být docela divočina se s tím strefovat na dráhu :D
Posadka je v pravem kokpitu (brano ve smeru letu).
Pokud vim, ma to za sebou pojizdeci zkousky a tusim v zari chystaji prvni let.

Docela jim fandim.
Soldering fumes make you stronger!
Uživatelský avatar
jrt
Příspěvky: 1921
Registrován: 17 úno 2013, 17:13

Re: Veselé obrázky

Příspěvek od jrt »

Dex píše: 29 srp 2018, 20:59 Docela by mne zajímalo, jestli sedí posádky v obou kokpitech nebo jenom jedna v jednom. Ovšem vždycky je to tak nějak mimo osu, to musí být docela divočina se s tím strefovat na dráhu :D
To je jednoduchý. Dva piloti, dvě dráhy. A když si ještě představíš, že každý z pilotů může ovládat jen kormidla a motory na své straně... :D
jrt
Uživatelský avatar
jrt
Příspěvky: 1921
Registrován: 17 úno 2013, 17:13

Re: Veselé obrázky

Příspěvek od jrt »

Německé zázračné zbraně se často přeceňují.

Nacističtí vědci byli na konci války už dosti zoufalí a zkoušeli militarizovat prakticky každý zázrak, který (obvykle za pomoci uloupených biblických artefaktů) dokázali replikovat.
Například paprsková zbraň V-49 "Gärfass", která dokázala měnit vodu ve víno, se sice dočkala omezeného nasazení na východní frontě, ale bojeschopnost sovětského vojáka zvyklého v tomhle ohledu na mnohem tvrdší podmínky příliš neohrozila.
Podobně na tom byly i další pokročilé zázračné zbraně - letecky shazovaná puma V-54 "Guengeller" pouze přinutila všechny sochy v okruhu dvaceti kilometrů od místa dopadu plakat krvavé slzy, stíhač tanků V-67 Jagdpanzer H-670e "Mittelfinger" dokázal léčit malomocenství příkládáním hlavně a bezpilotní radarově naváděný obojživelný diskový letoun V-101 Messerschmitt-Avia "Flederotter" po startu zmizel a objevoval se pouze o Velikonocích v blízkosti pramenů, spojených s mariánskou tradicí.
Největším zklamáním byla ovšem pro Hitlerovy generály zázračná zbraň V-211 "Eiferer" - voják dopovaný sérem získaným z ostatků významných světců. Po smrti se nerozkládal a líbezně voněl po fialkách.
jrt
Odpovědět