Veselé obrázky

V lampárně možno podat stížnost na jiného člověka, na firmu, na úřad, na politickou stranu, na sousedovo zvíře, na milence své ženy, na vlastní ženu, na cizí ženu, na počasí, na vládu, na daně, na Láďu, na admina a na fůru jiných věcí.

Lampárnu též možno využít k pokládání dotazů filosofických, metafyzických, alchymistických, astrologických či běžnému zařazení se vyhýbajících.
Odpovědět
Uživatelský avatar
jrt
Příspěvky: 1921
Registrován: 17 úno 2013, 17:13

Re: Veselé obrázky

Příspěvek od jrt »

A oktalově 145. Tak teď už to máme komplet... :lol:
jrt
daton
Příspěvky: 664
Registrován: 16 bře 2013, 16:12

Re: Veselé obrázky

Příspěvek od daton »

No dovolím si protestovat, protože pokud ten test vymýšlela žena pak dvě žluté vedle sebe viděla automaticky jako dvojku aneb 1+1 (rozhodně tím nemyslím nic špatného proti ženám - naopak jen vyzdvihuji to, že mohou myslet paralelně a tedy to přiřazují automaticky automaticky ) pak by to bylo 125 :-)
Uživatelský avatar
jrt
Příspěvky: 1921
Registrován: 17 úno 2013, 17:13

Re: Veselé obrázky

Příspěvek od jrt »

pic31322.gif
Roboti za 100 mld USD ukradeni!
A pokud se chcete opravdu poučit, pokračujte zde.
A pak ještě můžete nahlédnout sem.
jrt
daton
Příspěvky: 664
Registrován: 16 bře 2013, 16:12

Re: Veselé obrázky

Příspěvek od daton »

No vida mi se tady programujeme s arduinem, Picaxem a dašími platformami a používáme standardní motorky a zde už je v patentu uplená scifi technologie vznášení :lol: . A ty rakety všichni vypuští taky špatně když je země placatá :lol: , proč dělat kosmodromy na rovníku že? Jen mi vrtá hlavou jak tu placku může oblétat ta ISS :lol: že by rovně?
Uživatelský avatar
jrt
Příspěvky: 1921
Registrován: 17 úno 2013, 17:13

Re: Veselé obrázky

Příspěvek od jrt »

předpověď.jpg
jrt
pgerla
Příspěvky: 400
Registrován: 11 dub 2013, 00:17

Re: Veselé obrázky

Příspěvek od pgerla »

https://youtu.be/tf7IEVTDjng

Jste se svými sledovači čáry sto let za opicemi.
Uživatelský avatar
jrt
Příspěvky: 1921
Registrován: 17 úno 2013, 17:13

Re: Veselé obrázky

Příspěvek od jrt »

Naopak, Boston Dynamics je sto let před opicemi :D
jrt
pgerla
Příspěvky: 400
Registrován: 11 dub 2013, 00:17

Re: Veselé obrázky

Příspěvek od pgerla »

jrt
Boston Dynamics je evidentně ještě dál soudě podle robota Atlas.

Mladí japonci mají své myši v bludišti.
Češi se dali na dráhu nákupu modulů z Číny a kopírování "čáry". Ani tu na fóru nevidím nic originálního. Dotazy jak vypnout bootloader sou exotické.
DavidO
Příspěvky: 1138
Registrován: 01 kvě 2013, 21:27

Re: Veselé obrázky

Příspěvek od DavidO »

pgerla píše:Češi se dali na dráhu nákupu modulů z Číny a kopírování "čáry". Ani tu na fóru nevidím nic originálního. Dotazy jak vypnout bootloader sou exotické.
Ale jo, najde se, docela originální jsou třeba zrovna Vaše odpovědi.

Pokud to mělo být myšleno na všechny Čechy, tak to je poněkud odvážné tvrzení, pokud jen na některé, tak to by se dalo úplně stejně tvrdit o mnoha národech, včetně Američanů (pochybuju, že Američani moduly z Číny nenakupují).
Tohle je fórum, kam chodí pro radu ti, kdo potřebují radu v téhle úrovni. Nejspíš sem nepůjdou hledat radu ti Češi, kdo pracují na úrovni obdobné tomu, co dělá Boston Dynamics. No a co?
Nikoho plánovaně neurážím. Jestli se Vám nelíbí co píšu, tak to nečtěte. A ostatně, třeba za to nemůžu - Researchers believe that dark humor can be a significant symptom of dementia.
pgerla
Příspěvky: 400
Registrován: 11 dub 2013, 00:17

Re: Veselé obrázky

Příspěvek od pgerla »

originální odpovědi
Ano jsou ...
Narodil jsem se před rokem 1989, takže sem neměl internet. První modem sem koupil cca 1996.

Inspiraci sem čerpal z VTM, ABC, Udělej Urob si sám a časopisu Svět práce.

Dneska se dá číst jen ATM (jestli znáte někdo další)

Časopis Robot byl fajn, asi ho pohřbila vysoká cena(? bez 50% reklamy).
Kdyby vycházel déle, ubylo by dotazů amatérů "jak vypnu bootloader" a nestavěly by se efektní mávátka na větráku.
Podle sebe soudím Tebe. Tedy mě jako čtenáře VTM i Robota tyto hračky nudí a pro efekt se na ně stačí podívat na Youtube 2x ročně.

Na můj dotaz ohledně 2D ultrazvuku to "zkusil" jen eMzet, foťák/kameru s RAW výstupem jste neporadili. S hradlama jste mě poslali na VHDL, atd,

Zeptal bych se někoho od Bostonu ... ti jsou placení královsky ... za mlčení.

Voják se stará, voják má.
Naposledy upravil(a) pgerla dne 30 čer 2016, 17:03, celkem upraveno 2 x.
Odpovědět