Nech už ten olej... !

V lampárně možno podat stížnost na jiného člověka, na firmu, na úřad, na politickou stranu, na sousedovo zvíře, na milence své ženy, na vlastní ženu, na cizí ženu, na počasí, na vládu, na daně, na Láďu, na admina a na fůru jiných věcí.

Lampárnu též možno využít k pokládání dotazů filosofických, metafyzických, alchymistických, astrologických či běžnému zařazení se vyhýbajících.
Odpovědět
Uživatelský avatar
jrt
Příspěvky: 1921
Registrován: 17 úno 2013, 17:13

Nech už ten olej... !

Příspěvek od jrt »

jrt
aladin
Příspěvky: 337
Registrován: 12 kvě 2013, 06:43

Re: Nech už ten olej... !

Příspěvek od aladin »

... a kteří už nepijou, jezdí takhle:
https://www.youtube.com/watch?v=hGNxXqQgHYY
fischertip.cz, Stavebnice.com, MerkurRobot.cz, KlubTechniku.cz
JuraS.
Příspěvky: 318
Registrován: 28 led 2015, 16:06

Re: Nech už ten olej... !

Příspěvek od JuraS. »

Napodobovat technikou to co příroda zkoušela a vytvářela miliony let je bláznovství. Vzpomeňte si na první letadla a jejich tvůrce co si mysleli že máváním křídel s nalepených husích brků odvážlivec poletí. Je však pravda, že končetiny ať již dvě na nebo 4 řízené smysly dokáží něco co robot nebude umět nikdy. Chtěl bych vidět autonomního robota co přiletí a sedne na tenký drát, větvičku stromu a dokáže se na ní udržet jako pták. a nebo robota co vyšlape schody na nějakou rozhlednu a pak zase sešlape dolů a nedojdou mu uprostřed baterky. a kdyby ne tak si to dáme podruhé, potřetí, počtvrté...
Ti roboti v bludišti je paráda. Docela by mě zajímal ten algoritmus zejména pokud nemají určenu cestu ale musí si ji najít sami.
Uživatelský avatar
jrt
Příspěvky: 1921
Registrován: 17 úno 2013, 17:13

Re: Nech už ten olej... !

Příspěvek od jrt »

Napodobovat technikou to co příroda zkoušela a vytvářela miliony let je bláznovství.
Festo bird
... dokáží něco co robot nebude umět nikdy
"Vše co se dá vynalézt už bylo vynalezeno.“ (Charles H. Duell, ředitel U.S. Patent Office, 1889)
Docela by mě zajímal ten algoritmus zejména pokud nemají určenu cestu ale musí si ji najít sami.
Viz [1], [2], [3].
jrt
JuraS.
Příspěvky: 318
Registrován: 28 led 2015, 16:06

Re: Nech už ten olej... !

Příspěvek od JuraS. »

jasan o tom ptáku vím...ale bude mě to zajímat až boing předělá svoje letadla pro lidi...díky za ten návod...něco podobného jsem děla před mnooooooooha roky pro robota Karel či jak se to jmenovalo...
Odpovědět