Ceska posta - "vesele" historky

V lampárně možno podat stížnost na jiného člověka, na firmu, na úřad, na politickou stranu, na sousedovo zvíře, na milence své ženy, na vlastní ženu, na cizí ženu, na počasí, na vládu, na daně, na Láďu, na admina a na fůru jiných věcí.

Lampárnu též možno využít k pokládání dotazů filosofických, metafyzických, alchymistických, astrologických či běžnému zařazení se vyhýbajících.
Odpovědět
E-Ryc
Příspěvky: 50
Registrován: 07 bře 2013, 16:51

Ceska posta - "vesele" historky

Příspěvek od E-Ryc »

Zabava pri patku.
Mel jsem na ceste balicek z USA, procleny, ulozeny na poste (ve webovem sledovani byl normalne videt).
Ovsem na pobocce (po 15 minutach cekani, expres kod zasilka nemela) zacala zabava, pani ho nemohla najit, ani kolega privolany na pomoc neskoroval. Tak me po asi 10 minutach odeslali na reklamace, tam byla pani nejspis s titulem "senior shipment seeker", ta chvili busila do pocitace ruzne ciselne kody, aby zjistila, ze balik je v systemu pod jinym jmenem, jinou adresou a jinym kodem. Tak mi na jehlickove tiskarne na traktorovy papir cosi vytiskla, to jsem odnesl na puvodni prepazku a po asi 5 minutach strachani ve skladu se balik nasel. Sice se chvilku cukala mi ho dat, ale nakonec si rict dala (jmeno i adresa na baliku bylo dobre) ;)
Uživatelský avatar
Dex
Administrátor
Příspěvky: 1532
Registrován: 16 úno 2013, 14:26

Re: Ceska posta - "vesele" historky

Příspěvek od Dex »

Tohle je originální příhoda, o tom jsem ještě neslyšel :lol:
"all your robots are belong to us"
robodoupe.cz
E-Ryc
Příspěvky: 50
Registrován: 07 bře 2013, 16:51

Re: Ceska posta - "vesele" historky

Příspěvek od E-Ryc »

Nahodou, ze by byly spatne vsechny tri udaje, se mi jeste nestalo....
Odpovědět