Kvalita automaticke transkripce

V lampárně možno podat stížnost na jiného člověka, na firmu, na úřad, na politickou stranu, na sousedovo zvíře, na milence své ženy, na vlastní ženu, na cizí ženu, na počasí, na vládu, na daně, na Láďu, na admina a na fůru jiných věcí.

Lampárnu též možno využít k pokládání dotazů filosofických, metafyzických, alchymistických, astrologických či běžnému zařazení se vyhýbajících.
Odpovědět
E-Ryc
Příspěvky: 49
Registrován: 07 bře 2013, 16:51

Kvalita automaticke transkripce

Příspěvek od E-Ryc »

Pro pobaveni pri patku.
Delal jsem v praci workshop o jednocipech (a firemni wifina to trochu sabotovala, ale to je jiny pribeh) a po nahrani zaznamu na Slack byl vytvoreny zajimave zacinajici prepis - misto ok, let's try (dobre, tak to zkusme) umela inteligence slysela ok, let's die (ok, tedy umreme)
Screenshot 2024-02-09 at 10.37.30.png
Uživatelský avatar
fulda
Příspěvky: 1374
Registrován: 04 led 2016, 17:18

Re: Kvalita automaticke transkripce

Příspěvek od fulda »

Mám v autě takového toho mluvícího asistenta. Je to celkem dobré, když ti někdo pošle textovku co obsahuje text v jednom jazyce. Spolehlivě to umře na "vícejazyčnám" textu - například "stiskni tlacitko open" a bez diakritiky se to pochopitelně ještě zlepší. Vrcholem je tomu nadiktovat SMS. Pochopitelně to pomotá jazyky a netrefí to ani jedno slovo. Navíc pokud jsem, nebo jedu do jiného státu, tak přidá i jazyk toho státu a je to hotové. Už se letos zase těším, až se s ní budu bavit o tom, že jedeme na dovolenou do Rakouských Alp a aby ukázala cestu.
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.
E-Ryc
Příspěvky: 49
Registrován: 07 bře 2013, 16:51

Re: Kvalita automaticke transkripce

Příspěvek od E-Ryc »

Ja u teslacke navighace hlas vypnul, preci jen ceske nazvy vyslovovane anglicky jsou dost naprd. Zajemci muzou hadat, kam se jezdi na [kejweri]
Uživatelský avatar
fulda
Příspěvky: 1374
Registrován: 04 led 2016, 17:18

Re: Kvalita automaticke transkripce

Příspěvek od fulda »

To nechápu, já jsem třeba potěšen, když mi waze řekne "Odbočte na Megalitr Boleslav" (Ml. Boleslav), nebo "Hodina Králové" (Hr. Králové)

Teda pochopitelně mne to těší, když jsem někde, kde to znám a jen si mohu krátit čas odhadem, co tím myslel.
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.
DavidO
Příspěvky: 1138
Registrován: 01 kvě 2013, 21:27

Re: Kvalita automaticke transkripce

Příspěvek od DavidO »

E-Ryc píše: 09 úno 2024, 14:19 [kejweri]
Já vím :)
A víš, kde je [Vlejzm], [Camekešody] nebo [Šapoljé]?
Nikoho plánovaně neurážím. Jestli se Vám nelíbí co píšu, tak to nečtěte. A ostatně, třeba za to nemůžu - Researchers believe that dark humor can be a significant symptom of dementia.
Odpovědět