omyl z ČVUT

V lampárně možno podat stížnost na jiného člověka, na firmu, na úřad, na politickou stranu, na sousedovo zvíře, na milence své ženy, na vlastní ženu, na cizí ženu, na počasí, na vládu, na daně, na Láďu, na admina a na fůru jiných věcí.

Lampárnu též možno využít k pokládání dotazů filosofických, metafyzických, alchymistických, astrologických či běžnému zařazení se vyhýbajících.
Odpovědět
Uživatelský avatar
fulda
Příspěvky: 1359
Registrován: 04 led 2016, 17:18

omyl z ČVUT

Příspěvek od fulda »

V článku: Říjnové Malostranské Robodoupě ve nesprávně uvedeno "proč autoři z ČVUT něco takového udělali". Chtěl bych jen podotknout, že Zdeňka Čechová není z ČVUT, ona si tam jen vybudovala kancelář a tu jsem s ní musel sdílet.
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.
DavidO
Příspěvky: 1133
Registrován: 01 kvě 2013, 21:27

Re: omyl z ČVUT

Příspěvek od DavidO »

Podle mě to že jsou autoři z ČVUT je správně - ČVUT ji vede jako zaměstnance FIT, na projektu se podíleli studenti FIT (v rámci výuky předmětu Multimediální týmový projekt (BI-MMP) a i v projevu děkovala především ČVUT, Maříkovi atd.
(jiná věc je, co si myslím o projektu, v tom směru je titulek trefný, byl to omyl. Nebo dokonce co si myslím o ní, to máš jistě víc co říct než já, který s ním mluvil jen velice krátce po projekci a i z těch několika málo vět co jsme si řekli mi jasně vyplývalo, že si neuvědomuje jak zoufalé to bylo)
Nikoho plánovaně neurážím. Jestli se Vám nelíbí co píšu, tak to nečtěte. A ostatně, třeba za to nemůžu - Researchers believe that dark humor can be a significant symptom of dementia.
Uživatelský avatar
fulda
Příspěvky: 1359
Registrován: 04 led 2016, 17:18

Re: omyl z ČVUT

Příspěvek od fulda »

a-ha, tak to je úpadek školství.
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.
Odpovědět