PICAXE a GPS modul PA6B

petr-kubac
Příspěvky: 96
Registrován: 24 úno 2013, 15:43
Bydliště: Frydek - Mistek
Kontaktovat uživatele:

Re: PICAXE a GPS modul PA6B

Příspěvek od petr-kubac »

_GPS_2013-0305_.png
JEnom abych nekecal - tak jsem udělal na Vaší desce pár úprav (bílou barvou) které sníží "anténovitost" značným způsobem + by se hodilo buď nechat souvislou vrstvu "rozlité" mědi jako GND, nebo naopak rámečky kolem dokola odstranit
"The best computer language is a solder" - "Nejlepší programovací jazyk je pájka" - Bob Pease
http://petr-kubac.blog.cz/
Mimco

Re: PICAXE a GPS modul PA6B

Příspěvek od Mimco »

JEnom abych nekecal - tak jsem udělal na Vaší desce pár úprav (bílou barvou) které sníží "anténovitost" značným způsobem + by se hodilo buď nechat souvislou vrstvu "rozlité" mědi jako GND, nebo naopak rámečky kolem dokola odstranit
:) děkuji za informace a obzvlášť za opravu - vážím si jakékoliv konstruktivní kritiky a ta Vaše za to opravdu stojí a vskutku je na místě.

Takže ještě jednou díky :)
fin
Příspěvky: 37
Registrován: 19 dub 2013, 15:24

Re: PICAXE a GPS modul PA6B

Příspěvek od fin »

Budu velice rád, najdeli "mimčo" někdy čas a obětuje jej nakreslení schematu (třeba od ruky) pro "trubku", kterýmu se musí vše říci polopatě. Pokud by to bylo možné, použitelnou desku p. sp. bych rád koupil. fin
Mimco

Re: PICAXE a GPS modul PA6B

Příspěvek od Mimco »

Omlouvám se za dlouhé čekání ne schema toho mého "výtvoru". S časem jsem na štíru...

V příloze (zipu) je schema jak v jpeg formátu, tak i *.sch (Pro program ExpressSCH).

Doufám, že nebude až takovým "provarem" jako ta deska kreslená v ExpressPCB.
Přílohy
GPSPA6B.zip
(162.07 KiB) Staženo 588 x
fin
Příspěvky: 37
Registrován: 19 dub 2013, 15:24

Re: PICAXE a GPS modul PA6B

Příspěvek od fin »

Velice děkuji za schema. Je přehledné,jednoduché a dobře čitelné i pro ----. Po né krátké době se ozvu.
Jak budu mít hotovou desku s ploš. spoji , všechny součstky, prostudované schema,program a na co budou moje znalosti stačit. Zatím musím se věnovat na př. dokončení robo-auta. fin
Odpovědět