Picaxe .bas do arduino .ino

DavidO
Příspěvky: 1133
Registrován: 01 kvě 2013, 21:27

Re: Picaxe .bas do arduino .ino

Příspěvek od DavidO »

rcgino píše: 16 srp 2018, 07:55Momentálny výpis programu nieje smerodajný , bol to jeden z testov , avšak nie konečný. Tento výpis mám v PC doma no ostatné "testy" v práci.
No, tak to ale zas není úplně dobrý, nechat nás koukat to nějaké staré nefunkční testovací verze...
rcgino píše: 16 srp 2018, 07:55Prečo je lepšie sledovať zmenu stavu oproti nule a nie oproti +5V ?
Protože kontrolery PIC i AVR použitá v Picaxe a Arduinu mají v sobě na vstupech zapínatelný pull-up a ne pull-down.
rcgino píše: 16 srp 2018, 07:55(nepoznám nikoho v okolí kto ešte používa PICAXE, okrem mňa ).
Tady jich ještě pár přežívá ;-)
Nikoho plánovaně neurážím. Jestli se Vám nelíbí co píšu, tak to nečtěte. A ostatně, třeba za to nemůžu - Researchers believe that dark humor can be a significant symptom of dementia.
Uživatelský avatar
Dex
Administrátor
Příspěvky: 1519
Registrován: 16 úno 2013, 14:26

Re: Picaxe .bas do arduino .ino

Příspěvek od Dex »

DavidO píše: 16 srp 2018, 09:42
rcgino píše: 16 srp 2018, 07:55(nepoznám nikoho v okolí kto ešte používa PICAXE, okrem mňa ).
Tady jich ještě pár přežívá ;-)
I já se hlásím ;)
"all your robots are belong to us"
robodoupe.cz
Vladimir66
Příspěvky: 385
Registrován: 02 dub 2014, 15:30

Re: Picaxe .bas do arduino .ino

Příspěvek od Vladimir66 »

Tento výpis mám v PC doma no ostatné "testy" v práci.
To se někdo má, že může mastit Arduino v práci.
Já můžu maximálně vykostit z tiskáren nějaké krokové motory, řemínky, spínače, čidla, konektory, ... :)
DavidO
Příspěvky: 1133
Registrován: 01 kvě 2013, 21:27

Re: Picaxe .bas do arduino .ino

Příspěvek od DavidO »

Vladimir66 píše: 16 srp 2018, 18:56 Já můžu maximálně vykostit z tiskáren nějaké krokové motory, řemínky, spínače, čidla, konektory, ... :)
To se někdo má. Tohle udělat v práci já, asi bych dostal padáka ;)
Nikoho plánovaně neurážím. Jestli se Vám nelíbí co píšu, tak to nečtěte. A ostatně, třeba za to nemůžu - Researchers believe that dark humor can be a significant symptom of dementia.
Odpovědět