undershield pro NANO

daton
Příspěvky: 664
Registrován: 16 bře 2013, 16:12

Re: undershield pro NANO

Příspěvek od daton »

Klidne ale musis pockat predpokladam ze mne jeste tak dva az tri mesice doktori nepusti ze svych sparu. :(

Jinak jeste jsem zapomel uvest ze hned za konektorem ten maly cerny kvadr je dioda doporucuji ji prepojit aby nesnizovala zbytecne napeti. No a pokud by jsi mel nejaka brutalni serva pak je lepsi to napajeni zcela oddelit. Opet by se to dalo resit skrabnutim tistaku aby tam zustaly piny stejne jen u řad co se pouziji na serva by bylo napajeni zvlast. Zkratka nebat se do toho tistaku hrabnout :D
DavidO
Příspěvky: 1133
Registrován: 01 kvě 2013, 21:27

Re: undershield pro NANO

Příspěvek od DavidO »

To já jen tak teoretizuju, já ten shield vůbec nemám. Jen mě z tvého popisu zaujal a napadly mě ty nepříjemné otázky s napájením :mrgreen:
Nikoho plánovaně neurážím. Jestli se Vám nelíbí co píšu, tak to nečtěte. A ostatně, třeba za to nemůžu - Researchers believe that dark humor can be a significant symptom of dementia.
DavidO
Příspěvky: 1133
Registrován: 01 kvě 2013, 21:27

Re: undershield pro NANO

Příspěvek od DavidO »

Vladimir66 píše: 04 říj 2017, 01:22 pouzivam na cidlech a pod. trojpinový konektor a vsude dodrzuji konvenci +5V uprostred.
To ti chválím :geek:
Ano, tak je zapojená i většina serv. O servech, která mají na konektoru zem uprostřed jsem jen četl a jak říká klasik "takové věci by měly být uvrženy do temnot zapomnění, bezejmenné a zatracené..."
(a teď teprv koukám, že původní příspěvek byl od tebe, tak to jsme si o tom s datonem pěkně popovídali, doufám, že i ty si ten svůj patřičně opravíš ;))
Nikoho plánovaně neurážím. Jestli se Vám nelíbí co píšu, tak to nečtěte. A ostatně, třeba za to nemůžu - Researchers believe that dark humor can be a significant symptom of dementia.
Odpovědět