2.4" TFT LCD Shield

Odpovědět
santa
Příspěvky: 2
Registrován: 02 úno 2017, 20:48

2.4" TFT LCD Shield

Příspěvek od santa »

K Vanocum jsem dostal dotykovy display 320 x 240. Na zacatku tam byl program, ktery vypisoval text s tim, ze mi s tim poradi nekdo na robodoupeti. fotka: ObrázekNasli jsme dve knihovny, ze kterych jedna dokaze cist dotyky a ta druha dela testy. Obe pisou na seriovy port, ale ani jedna nekresli. Takze prosim kdo vi o knihovne kterou by se tam dalo i kreslit, tak at mi posle odkaz, poradi nebo tak.
DavidO
Příspěvky: 1133
Registrován: 01 kvě 2013, 21:27

Re: 2.4" TFT LCD Shield

Příspěvek od DavidO »

Nainstaluj si knihovnu Adafruit GFX a k tomu si stáhni ještě knihovnu Swift. A pak už piš a kresli, viz příklad dole.
Přílohy
lcd-Arne.zip
(1.46 KiB) Staženo 275 x
Nikoho plánovaně neurážím. Jestli se Vám nelíbí co píšu, tak to nečtěte. A ostatně, třeba za to nemůžu - Researchers believe that dark humor can be a significant symptom of dementia.
santa
Příspěvky: 2
Registrován: 02 úno 2017, 20:48

Re: 2.4" TFT LCD Shield

Příspěvek od santa »

Diky moc, ja az se v sobotu(jak je robodoupe), nebo v nedeli vratim z hor a budu mit opraveny pocitac, tak tam neco zkusim sam.
DavidO
Příspěvky: 1133
Registrován: 01 kvě 2013, 21:27

Re: 2.4" TFT LCD Shield

Příspěvek od DavidO »

Tak doufám, že pak dáš vědět - třeba to přines právě na Robodoupě ;)
Nikoho plánovaně neurážím. Jestli se Vám nelíbí co píšu, tak to nečtěte. A ostatně, třeba za to nemůžu - Researchers believe that dark humor can be a significant symptom of dementia.
Odpovědět