Atmega328p úprava bootloaderu

pgerla
Příspěvky: 400
Registrován: 11 dub 2013, 00:17

Re: Atmega328p úprava bootloaderu

Příspěvek od pgerla »

20/16 = 1.25 sekundy ... to Vadí? Jak zapínáte Arduino 60x za minutu, pak ano plku.
Uživatelský avatar
jrt
Příspěvky: 1921
Registrován: 17 úno 2013, 17:13

Re: Atmega328p úprava bootloaderu

Příspěvek od jrt »

... už před časem jsem tu napsal, že je zdržení "neměřitelné"a nemá smysl to řešit.
20/16 = 1.25 sekundy ... to Vadí?
pgerla: Je-li pro tebe 1,25 sekundy neměřitelné zdržení, pak tě z pozice admina žádám, aby ses zde napříště zdržel těchto "hraběcích" rad a pro své nic neříkající příspěvky zvolil jiné diskusní fórum. Myslím, že zde bys sklidil velký úspěch.

Tímto ber na vědomí mé 1. varování!
jrt
pgerla
Příspěvky: 400
Registrován: 11 dub 2013, 00:17

Re: Atmega328p úprava bootloaderu

Příspěvek od pgerla »

JRT: jsou prohlížeče, které mají problémy se zobrazení diakritiky. Prohlížeč který ignoruje "uvozovky" neznám.

údaj 1,25 je spočten jako 20/16. Je tedy natolik přesný, jako bych si ho vycucal z prstu :)

Dále se zeptám proč nekáráte Dana za vágní údaj "dlouhé sekundy" je dle mě více jak 1,25
Mi prostě vadí prodleva po zapnutí - chci okamžitě z displeje číst data. Zapnout, přečíst, vypnout - a né čekat dlouhé sekundy, než se program probere k životu.
jako admin můžete jednat z pozice síly, ovšem Diskuzní fórum je od slova diskutovat, obhajovat názory. Blokovat se hodí do Zpovědnice, tam si lidé chodí ulevit.
Odpovědět